ISW не бачить у окупантів шансів захопити Часів Яр

Російські окупанти мають підтверджені просування і наближаються до околиць міста Часів Яр Донецької області (Бахмутський напрямок). Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Якихось подробиць його експерти не навели, але ще вчора про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», про що ми писали раніше. При цьому ISW зробив кілька аналітичних прогнозів.

По-перше, навряд чи загарбники загрожують оточенням або захопленням даного населеного пункту в найближчі місяці. По-друге, навіть захоплення Часового Яру дало б інтервентам обмежені та незначні оперативні переваги.

Останнє твердження, звісно, дратує, адже знищення українців і захоплення наших населених пунктів та територій є головною метою рашистів. І втрата кожного села для України є вкрай болючою, тим паче міста, хай і маленького.

Тому акцентуємося на повідомленні нашого захисника, який воює на цій ділянці фронту і в своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Демон» о 9:04 написав: «Стоїмо в тактичній обороні по вуха у бетоні, все нормально».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016 - 18:19
На видеорегистратор стоящего в очереди на автозаправке автомобиля попали кадры о том, как зарождался, начинался и случился пожар на АЗС. Правда, водитель этого автомобиля, как и многих других, поспешил убраться ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019
Наши  боевые потери за двадцать ...