ISW назвав загальні втрати «вагнерівців» під Бахмутом

Три сотні поранених найманців російської приватної військової компанії Вагнера доставлено до п’ятнадцятої міської багатопрофільної лікарні Луганська (розташована на західній околиці обласного центру — в Ювілейному). Оскільки більшість з них є носіями інфекційних захворювань СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі начебто відмовляються надавати їм медичну допомогу.

Принаймні, про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Тим часом, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну, зокрема, заявив, що на Бахмутському напрямку вбито понад чотири тисячі вагнерівців, ще десять тисяч поранені.

При цьому російські антипутінські активісти (наприклад, воєнний експерт Руслан Лєвієв) припускають, що загальні втрати ПВК Вагнера тільки серед ув’язнених складають до сорока тисяч.

На свіжій фотографії показане чергове місце збору своїх трупів російськими окупантами. Ми нарахували мінімум п’ятнадцять тіл.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017 - 16:29
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным видеоклипом на песню «Shape of You» от Эда Ширана стала вторым по популярности роликом в мире за 2017-ый год. По крайней мере, на портале «YouTube», ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...