ISW назвав причину згортання наступу ЗСУ восени

Через недостатні і несвоєчасні поставки зброї від західних союзників Збройні сили України фактично втратили вікно можливостей, які у неї з’явилися восени на піку слабкості російських окупантів, котрі гостро відчували дефіцит особового складу.

Про це в останньому звіті про російську-українську війну фактично буквально заявив американський Інститут вивчення війни (ISW):

«Затримки з наданням Україні західних систем дальнього вогню, передових систем протиповітряної оборони та танків обмежили здатність України скористатися можливостями для більших контрнаступальних операцій, створеними недоліками та невдачами російських військових операцій».

Нагадаємо, ЗСУ встигли звільнити третину Харківської області і чверть Херсонщини разом з Херсоном. Але далі, хоч і з запізненням, путінська мобілізація спрацювала – зараз агресор має достатньо «гарматного м’яса» для наступальних дій.

Так, сьогодні в ранковому звіті речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун заявив, що ворог веде наступальні дії на чотирьох з семи існуючих напрямків: Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Новопавлівському (Вугледарському) напрямках.

Виникає питання, випадково чи зумисно Захід припустився такої помилки? Чи це просто вдався взнаки страх перед можливою неадекватною реакцією Кремля?


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии парень нашел неизвестных науке существ: видео

06.02.2019 - 17:44
Видео и фото неких существ, которые опубликовал житель крупнейшего новозеландского города Окленд в соцсети, вызвали бурные споры. Существует ряд версий. Одни считают, что это новый вид живых организмов, вторые полагают, ...

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016
Как оказалось, музыку можно исполнять ...