ISW констатує крах наступу окупантів на Луганщині

Генеральний штаб Збройних сил України в зведенні за минулу добу повідомив, що російські окупанти продовжують ведення наступальних дій, в тому числі, і на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

В свою чергу, американський інститут вивчення війни ISW в останньому звіті взагалі заявив: «На Луганщині (Куп’янський і Лиманський (Кремінський) напрямки) триває основна фаза російського наступу».

Але тут же зазначив, що Росія, ймовірно, не має достатніх незадіяних резервів для збільшення масштабу або інтенсивності наступу цієї зими на Луганщині. Зокрема, окупанти діють звичайними підрозділами, а не батальйонно-тактичними групами. А в кількох танкових підрозділах фактично нема танків.

Тим часом, український воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» взагалі зафіксував просування ЗСУ вперед біля Кривошиївки на північний захід від Сватово.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015 - 17:05
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС США Zumwalt (DDG-1000), называемый специалистами «линкором XXI века», скоро сойдет с верфи. Это произойдет менее чем через месяц в случае, если позволят погодные условия, и ...

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...