ISW дав оцінку відходу ЗСУ з Авдіївки

Американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні заперечив наратив рашистської пропаганди про хаотичний панічний відступ Збройних сил України з Авдіївки. Навпаки:  «Українські війська наразі здійснюють відносно контрольований відхід з населеного пункту».

Однак потрібно визнати, що відступ запізнився приблизно на тиждень. Тоді б вдалося уникнути певних втрат наших захисників. 

В цьому сенсі красномовний коментар лейтенанту ЗСУ Алекса, який веде Телеграм-канал «Офіцер +»: «Я дуже радий, що командування вирішило не губити всіх хлопців». 

Ще один наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» написав: «Дуже не просто вийти з Авдіївки, є випадки потрапляння наших військових в полон. Тому не радійте». А сталося це тому, що гарнізон міста на момент виходу вже був оточеним…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017 - 23:31
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью сообщил о том, что совершен удачный полет нового украинского самолета. Первый полёт самолёта-демонстратора Ан-132D состоялся на аэродроме Святошин в Киеве «Ан-132 сьогодні успішно піднявся в повітря! ...

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...