Іранські сили захопили португальсько-ізраїльське судно

Іранські сили захопили португальський корабель MCS ARIES в Ормузькій протоці біля ОАЕ. Про це з посиланням на саудівський телеканал Аль-Хадат і агентство АР сьогодні повідомило видання Деталі: новини Ізраїлю.

Йдеться про комерційне судно, яке прямувало до Індії, на його борту перебували 20 філіппінських громадян.

Інформаційне агентство AP повідомило що судно частково належить компанії Zodiac Maritime, якою володіє ізраїльський бізнесмен Еяль Офер, але воно йшло під португальським прапором.

Зазначається, що на корабель сів гелікоптер, схожий на ті, що в раніше використовувалися Корпусом вартових Ісламської революції.

Джерело AP у сфері безпеки заявило, що за цією акцією стоїть Іран, але в інформагентстві кажуть, що вони не можуть перевірити цю інформацію.

Вочевидь, що судно абсолютно цивільне, адже було б достатньо одного автоматника, щоб розстріляти вертоліт і людей, які з нього потрапили мотузковою драбиною на борт…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016 - 11:19
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что инкриминируемые экс-главе фракции ПР в ВР Александру Ефремову статьи УК, не предусматривают внесение залога, поэтому у суда не будет иного выхода, как оставить бывшего регионала ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...