Іран пригрозив Ізраїлю «війною на знищення»

Представництво Ірану в ООН заявило, що якщо Ізраїль спробує атакувати Ліван, розпочнеться «війна на знищення». При цьому розглядається «повне залучення всіх фронтів опору».

Відповідне попередження Представництво Ірану в ООН у суботу, 29 червня, розмістило в соцмережі X.

Іран, судячи з допису, вважає плани Ізраїлю щодо проведення наземної операції проти сил Хезболли на території Лівану «психологічною війною».

«Попри те, що Іран вважає психологічною війною пропаганду сіоністського режиму про намір напасти на Ліван, якщо він розпочне повномасштабну військову агресію, почнеться війна на знищення. Всі опції, зокрема повне залучення всіх фронтів опору, є на столі», — йдеться у повідомленні.

Напередодні повідомлялося, що війна між Ізраїлем і Хезболлою може спалахнути вже у найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, нещодавно в МЗС Ізраїля заявили про «наближення моменту» оголошення повномасштабної війни країни проти Хезболли.

Тим часом ізраїльські військові говорять про те, що плани операції щодо наступу на Ліван вже розроблені і затверджені.

«У рамках оцінки ситуації було схвалено та затверджено оперативні плани наступу на Ліван, а також прийнято рішення про продовження підвищення боєздатності військ у польових умовах», — зазначили в ЦАХАЛ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео группы «Rammstein» с песней «Крылатые качели»

31.08.2016 - 23:04
Интернет с новой силой покоряет группа «Rammstein», которая в своем стиле исполнила известную песню «Крылатые качели». На Ютуб видео появилось 7-го апреля. Многим из нас, конечно, больше по душе исполнение, ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...