Інтервенти просунулися до Яснобродівки

Російські інтервенти зайняли нові території на південному фасі Покровського (раніше Авдіївського) напрямку – між окупованим Нетайловим і вільною Яснобродівкою. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його актуальної карти, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром забарвив втрачену ділянку, на якій за вчора закріпилися загарбники.

Окрім того, помітно змістилася в наш бік сіра зона активних боїв, що ми умовно позначили червоною стрілочкою. Потрібно вказати, що ця ділянка була оточена наступаючим ворогом з трьох сторін, тому утримати її були вкрай важко.

Згодом подію підтвердив і уточнив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Північніше Нетайлового противник просунувся у напрямку Яснобродівки ділянкою шириною до 1,64 кілометра та глибиною до 1,1 км».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Despacito» в исполнении Луиса Фонси и Дэдди Янки – видео-рекордсмен 2017 года

14.12.2017 - 15:19
Океан, волны, пляжи, танцы, солнце, латинская популярная музыка, пальмы, девушки… Любовь и радость сочится из каждого звука и каждого кадра. Одним словом, счастливая жизнь простого народа на Пуэрто-Рико (между прочим, ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...