Інтерв’ю Карлсона з Путіним зроблено на користь Трампа, – WP

Лідер фашистського режиму РФ Путін дав інтерв’ю одіозному американському журналісту Такеру Карлсону, який є неприхованим українофобом. 

В ньому Путін традиційно брехливо розповідав про підстави для війни. Взагалі ані слова правди… Щодо Такера, то за нього соромно, бо насправді спілкування з людиною, на совісті якої сотні тисяч людських життів, неможливо виправдати фразами про свободу слова. Бо надання ім трибуни — це виправдовування злочинів.

Інтерв’ю демонструє зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа. Про це заявило видання The Washington Post.

ЗМІ зазначає, що цей матеріал мав встати великою перемогою для Карлсона та Путіна. Зокрема, для першого — це змога підвищити свою релевантність після звільнення з телеканалу і просувати свою нову медіакомпанію. Тоді ж як для очільника Кремля — шанс виправдати своє вторгнення в Україну.

Голова правлячого режиму Росії буде намагатися використати це інтерв’ю, щоб зобразити Росію як країну, що діє в порядку самооборони, в оточенні НАТО та ЦРУ. Путін погодився на інтерв’ю, щоб мати можливість звернутися до республіканців перед виборами президента у США, вважають аналітики.

«Це може збільшити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні», — йдеться в матеріалі.

З першого року повномасштабної війни кремлівський правлячий режим розгорнув у США операцію дезінформації, щоб підірвати військову допомогу для України. Москві в цій інформаційній кампанії «підігрують» американські політики, зокрема деякі республіканці. Про це у грудні 2022 року повідомлялаThe Guardian.

Видання зазначало, що у допомозі російській пропаганді задіяна низка американських правих політиків. Серед них — заперечувач Голокосту та прихильник переваги білої раси Нік Фуентес, колишній радник Трампа Стів Беннон, телеведучий Fox News Такер Карлсон (згодом його звільнили, — ред.). РФ намагалася провести операцію через заяви членів Республіканської партії, таких як Пол Госар, Марджорі Тейлор Грін та Скотті Перрі. Ці політики у травні 2022 року віддали свої голоси проти виділення Україні 40-мільярдного пакету допомоги. Тобто була та ж сама історія, що розгортається і зараз…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018 - 01:12
В четверг Киев накрыла непогода. Сильные ливни, гроза, молнии. Одна из молний ударила в телевышку на Дорогожичах. Этот момент удалось снять на видео. Киевляне в соцсетях сообщают, что на какой-то ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...