Іноземним найманцям росіян відірвало руки на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку декілька російських окупантів (вірогідно, іноземних найманців) в буквальному сенсі залишилися без рук, якими чіпали збитий, але не детонувавший дрон-камікадзе Збройних сил України.

Про це повідомляє польовий командир рашистів, який веде Телеграм-канал «Два майора». Щоправда, він вказує, що загарбники постраждали не через власну необачність, а через те, що не розуміли російської мови.

Автор не вказує кількість безруких інтервентів і країну їх походження, зате зазначає: «Таких випадків багато по всьому фронту». Як вирішення проблеми пропонує не лишати найманців, які не розуміють російську, без росіян.

Ми про цю історію довідалися зі стрічки українського патріота з окупованого Донецька, який веде популярний блог «Necro Mancer» у соціальній мережі «Х». На світлині вражаючі елементи, які залишилися після вибуху нашого баражуючого боєприпасу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017 - 00:58
В России в Онежском районе Архангельской области водителю на трассе из Северодвинска в Онегу посчастливилось увидеть достаточно редкое явление — яркую вспышку в небе, которую с большой долей вероятности можно считать ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...