Індія закупить понад 200 надзвукових ракет

Військово-морські сили Індії закуплять понад 200 надзвукових ракет на суму 2,5 мільярда доларів у індійсько-російського підприємства BrahMos Aerospace. Про це повідомило агентство ANI.

Зазначається, що новими снарядами оснастять військові кораблі. Останніми роками ракети були значно вдосконалені: дальність польоту збільшено з 290 до більш ніж 400 кілометрів.

Джерела агентства уточнили, що пропозицію ВМС Індії про придбання понад 200 крилатих ракет BrahMos активно опрацьовують і, як очікують, незабаром схвалять у міністерстві оборони країни.

Ракети, вироблені BrahMos Aerospace, також експортуються на Філіппіни. До 2025 року компанія планує отримати дохід у п’ять мільярдів доларів.

Зазначимо, місяць тому США продемонстрували в Індії свій винищувач F-35 разом з F-16. Вашингтон схиляє країну до того, щоб вона перестала купувати зброю у РФ. Про це в середені лютого повідомляло агентство Reuters.

Наголошувалося, що Індія намагається модернізувати свій парк реактивних винищувачів радянських часів і занепокоєна затримками поставок літаків з Росії через війну в Україні. Крім того, Індія стикається з тиском з боку Заходу, щоб вона дистанціювалася від РФ.

Як писало видання, поки що придбання F-35 не розглядається Індією, але демонстрація двох літаків на тижневому шоу Aero India розцінюється як стратегічний крок США. Оскільки відомо, що Сполучені Штати вибірково підходять до вибору країн, яким вони дозволяють купувати F-35.

Раніше США схвалили продаж Індії зброї на суму понад шість мільярдів доларів за останні шість років, включно з транспортними літаками, вертольотами Apache, Chinook та MH-60, ракетами, системами ППО, морськими гарматами і літаком-розвідником P-8I Poseidon.

Нагадаємо, Індія заморозила переговори про закупівлю вертольотів в РФ.

Раніше повідомлялося, що в Індії почали виробляти автомати АК203 на спільному російсько-індійському підприємстві.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...