Імена ухилянтів будуть оприлюднені, – Данілов

В Україні будуть оприлюднені імена ухилянтів й лікарів військово-лікарських комісій (ВЛК), які їм допомагали. Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону у п’ятницю, 1 вересня.

«Річ у тому, що вони не переймались. Майже в 90% випадків був один і той же діагноз. Все це буде підлягати перевірці в законний спосіб. Якщо людина дійсно непридатна – нема чого лякатися. Спокійно буде проведена документація, що ви перебували в стаціонарі, до цього хворіли», – заявив він.

За словами Данілова, факти підробки документів виявляють щодня. Після доведення провини – імена причетних будуть оприлюднені.

«Якщо доводять відповідні органи, що було скоєно злочин, то всі імена і прізвища всіх цих лікарів будуть обовʼязково відомі. З прізвищами тих, хто отримав від них таку «допомогу», – пояснив Данілов.

Нагадаємо, 30 серпня президент Володимир Зеленський провів засідання РНБО щодо роботи військово-лікарських комісій і підсумків їх перевірок по всій країні.

Вже на наступний день у Верховні Раді анонсували прийняття законів щодо реформи ВЛК.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Колонна военной техники с боевиками ДНР покинула Луганск: видео

27.11.2017 - 13:46
Если во время разгара переворота в Луганске главарь ДНР пригнал на помощь оппонентам Плотницкого колонну военной техники со своими боевиками под покровом ночи, то ушла она в обратном направлении в ...

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ...