Ілон Маск висміяв інтерв’ю Путіна

Американський бізнесемен Ілон Маск у соціальній мережі Х (Twitter) висміяв «історичні відступи» лідера фашистського режиму РФ Путіна американському пропагандисту Такеру Карлосону. Таким чином він у понеділок, 12 лютого, відреагував на інтерв’ю російського диктатора. 

Зокрема, Маск на своїй сторінці опублікував мем із кадрами з інтерв’ю та підписом, у якому Карлсон нібито запитує Путіна, чому РФ вторглася в Україну. На поставлене запитання Путін нібито намагається провести «історичні паралелі».

«Я до цього підходжу. Ось бачите, 28 травня 2016 року в зоопарку Цинциннаті застрелили горилу…», — заявив Путін у жартівливій репліці на картинці.

Нагадаємо, минулого тижня Путін дав велике інтерв’ю Карлсону, в якому у відповідь на запитання американського блогера про причини війни проти України нескінченно розсмоктував псевдоісторичні теми, починаючи з 17 століття, з масою підтасувань фактів та просто брехні. В один із моментів диктатор договорився до того, що виправдав напад Гітлера на Польщу (у Росії, як і в Україні, виправдання нацизму — кримінальний злочин).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...