Ігор Матковський очолив «Вінницький обласний центр контролю і профілактики хвороб»

У Державну установу «Вінницький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України» призначили нового керівника. Ним став Ігор Матковський. Зазначимо, з грудня 2012-го центр очолювала Валентина Зайцева.

«Лікар-інфекціоніст з понад 30-річним досвідом роботи, який пройшов професійний шлях від молодшого медпрацівника до керівника лікарні, має повагу колег і тисячі вдячних пацієнтів, Заслужений лікар України, залишається в професії!», – написала у Facebook народна депутатка від «Слуги народу» та очільниця облорганізації партії Ірина Борзова.

Нагадаємо, 29 вересня на сесії Вінницької облради стався перший політичний скандал з моменту початку повномасштабного вторгнення фашистської Росії. Причиною стало кадрове рішення голови Ради Соколового відносно керівника  «Клінічного центру інфекційних хвороб» Ігоря Матковського. Керівництво облради і її більшість — це представники Української стратегії Гройсмана, а голова ОДА і чиновники, що підтримали керівника медзакладу, представляють партію «Слуга народу».

22 вересня, через закінчення терміну контрактів залишились без посад керівники трьох комунальних медзакладів. Очільник облради Вячеслав Соколовий опинився «під катком» критики політичних опонентів. 25 вересня підписано новий трирічний контракт з керівницею реабілітаційного центру Світланою Голодюк. Очільник  Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центра 71-річний Пилип Прудиус погодився очолювати заклад у статусі виконуючого обов’язки. А ось Матковський від такої пропозиції відмовився і залишився за бортом закладу.

На сесії в зв’язку з цим  було гаряче. На підтримку Матковського виступила нардеп Ірина Борзова. Аргумент — Матковський є прфесіоналом своєї справи і робить дуже багато для розвитку закладу…

Борзова простояла всю сесію з плакатом, на якому було написано «Почуйте голос народу». Її чоловік Сергій Борзов, який є головою ОДА, пішов з зали на знак протесту, коли побачив, що керівництво Ради не поступається.

Соколовий, в свою чергу, заявив, що до Матковського є питання стосовно продажу конфіскованого СБУ палива за заниженими цінами. Він з цього приводу звернувся до ДБР. Було оголошено, що після перевірки він прийме остаточне рішення, чи продовжувати контракт з Матковським, чи ні.

Матковський згодом був звільнений. Наразі результати перевірки не оприлюднено.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015 - 15:40
Видео-урок о том, как покрасить кожаную сумку. ...