Єврокомісія узгодила 12 пакет санкцій проти Росії

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель разом із Єврокомісією представили державам-членам пропозицію щодо 12 пакета санкцій проти Росії. Про це йдеться у заяві Європейської зовнішньополітичної служби, оприлюдненій у середу, 15 листопада.

«Верховний представник пропонує запровадити санкції проти ще понад 120 фізичних та юридичних осіб за їх роль у підриві суверенітету та територіальної цілісності України», – вказано у документі.

Йдеться про представників військового, оборонного та ІТ-секторів РФ, а також «інших важливих економічних операторів».

Також Єврокомісія пропонує запровадити нові заборони на імпорт та експорт, а також заходи, спрямовані на посилення стелі ціни на нафту та протидію ухилянню від санкцій Євросоюзу.

Окремо згадується про необхідність покарання причетних до псевдовиборів на тимчасово окупованих Росією територіях України, відповідальних за примусове «перевиховання» українських дітей, а також причетних до поширення дезінформації та російської пропаганди.

Раніше Боррель заявив, що Рада ЄС завершує роботу над 12 пакетом санкцій проти Росії. Він міститиме як персональні санкції, так і санкції проти цілих галузей економіки країни-агресорки.

Повідомлялося, що ЄС у межах 12 пакету санкцій проти Росії може заборонити експорт верстатів і деталей, які Росія використовує для виготовлення зброї.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Израиль в огне – ситуация усугубляется: видео

24.11.2016 - 22:34
В Израиле бушуют пожары. В целом ряде городов объявлено чрезвычайное положение. В Хайфе эвакуированы уже 60 тысяч человек. Первый очаг пожара возник в городе в районе моста Паз рядом с ...

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...