ЄС схвалив нові потужні санкції проти РФ

Європейський союз ухвалив чотирнадцятий доволі потужний пакет санкцій проти РФ. Наприклад, складено заборонний список, в який увійшли 27 транспортних суден тіньового флоту країни-агресора.

Окрім того, введено обмеження на використання інфраструктури ЄС для реекспорту скрапленого природного газу з РФ. Це стосується як перевалки з судна на судно, так і з судна на берег, а також операцій з перевантаження. Таким чином унеможливлюється перевалка СПГ до третіх країн.

Також компаніям Європейського союзу заборонено використовувати систему передачі фінансових повідомлень Банка Росії та здійснювати транзакції з компаніями, які нею користуються.

Ускладнені інвестиції у російські газопроводи, які знаходяться на стадії будівництва. Заборонено імпорт гелю з РФ та експорт в РФ марганцевих руд, рідкоземельних елементів, деяких видів пластика і електронних компонентів…

До санкційного списку чотирнадцятого пакету ЄС увійшли 116 юридичних та фізичних осіб. Він спрямований на важливі сектори російської економіки, такі як енергетика, фінанси та торгівля, а також ускладнює обхід попередніх санкцій ЄС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кужель из «Батькивщины» замочила Мосийчука и Гончаренко: видео

22.12.2016 - 01:56
В эфире программы «Шустер LIVE Будни» нардеп от «Батькивщины» Александра Кужель, известная своей несдержанностью, постоянным перебиванием тех, чья позиция хоть на йоту расходится с ее или цепляет Юлию Тимошенко, изменила себе ...