ЄС планує санкції проти сина Медведєва і сестри Путіна

Запропонований Європейською комісією 12-й пакет санкцій проти РФ включає обмеження щодо десятків осіб, серед яких, ймовірно, син колишнього президента РФ Медведєва і cестра діючого лідера фашистського режиму Путіна.

Про це повідомило видання The Guardian.

Серед осіб, яких Єврокомісія хоче додати до існуючих санкційних списків, є двоюрідна сестра Путіна Анна Цивільєва, яка очолює фонд «Захисники вітчизни», що підтримує російських солдатів, які воюють в Україні.

Також до розширеного списку потрапив Ілля Медведєв, чиє ім’я та дата народження збігаються з ім’ям та датою народження єдиного сина колишнього президента Дмитрія Медведєва. Його звинувачують в організації дезінформаційної та пропагандистської кампанії в Україні.

28-річний син заступника глави ради безпеки РФ Дмитра Медведєва Ілля курирував створення порталу для роздачі паспортів країни-терориста Росії жителям тимчасово окупованих територій. Про це писали 7 вересня російські пропагандисти РБК. У пресслужбі путінської партії Единая Россия їм заявили, що Ілля Медведєв «з боку партії курирував реалізацію проєкту зі створення порталу Я в России» для жителів українських територій, тимчасово захоплених країною-агресором.

У серпні 2022 року видання «Настоящее время» та «Медуза» опублікували детальну біографію сина Дмитра Медведєва. Розслідування вийшло досить цікавим.

Першою роботою Іллі Медведєва виявилися структури, пов’язані з мільярдером Усмановим. Бізнесмен близький до родини Медведєвих: у розслідуванні «Він вам не Дімон» опозиціонер Олексій Навальний розповідав, як у 2010-му Усманов подарував президенту Медведєву розкішний особняк у підмосковному селищі Знам’янське на Рубльовці вартістю 50 мільйонів доларів.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко на юбилее Гордона зажигательно станцевала под песню Сердючки: видео

22.10.2017 - 12:24
Похоже, Надежда Савченко всерьез задумывается над тем, чтобы стать столичной светской львицей. По крайней мере, первые движения в этом плане она уже сделала. Нардеп и телеведущая эффектно вытанцовывала перед сценой ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...