Єрмак визнав створення плацдарму ЗСУ на лівому березі Дніпра

Збройні Сили України «попри все» захопили плацдарм на лівому (окупованому) березі Дніпра. Про це, як повідомляють різні джерела, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час форуму в Сполучених Штатах Америки.

Фактично це є першим офіційним визнанням нашої десантно-наступальної операції на Херсонщині, яка триває вже більше місяця. Судячи з усього, Андрій Єрмак дещо, як то кажуть, передає куті меду:

«Попри все ЗСУ захопили плацдарм на лівому березі Дніпра»;

«Крок за кроком вони демілітаризують Крим»;

«Ми пройшли 70% дистанції».

Насправді, щодо лівобережжя Херсонщини все далеко не так оптимістично. Наприклад, різні військові експерти кілька разів пояснювали, чому наші території на східному березі Дніпра на Херсонщині не можуть вважатися плацдармом – тому що цей термін означає територію, з якої можливий подальший наступ.

Однак наразі не видно жодних ознак, що Сили оборони мають можливості хоча б для спроби звільнення прилеглих до заплави Дніпра містечок, скажімо, Олешок чи Голої Пристані. Наразі ми змогли взяти під контроль «лише» два села: Кринки і Білогрудівка.

І на це є об’єктивні причини: наші захисники можуть діяти відносно успішно лише в зоні досяжності артилерії та станцій радіоелектронної боротьби з правого берега Дніпра. А переправити їх та важку бронетехніку на лівий — задача вкрай складна.

Тому загарбники цілком логічно досить спокійно ставляться до наших анклавів в заплаві на лівому березі Дніпра.

Щодо інших тверджень, то Єрмак говорив про знищення озброєння в окупованому Криму, що є правдою. А 70% шляху — це його оціночне судження щодо війни в цілому.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016 - 16:56
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам всевозможных активистов.  Периодически ему достается за конкретные ляпы в эфире, периодически просто за то, что «Интер» считается чуть ли не основным «оппозиционным» ресурсом, и его связывают ...

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской ...

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017
Похоже, череда «загадочных» смертей среди ...

Как правильно помыть кота

24.08.2016
Каждая попытка искупать кота заканчивается ...