Єрмак і Кулеба зустрілись з головою МЗС Угорщини

До Ужгорода прибув міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто з командою. Його зустріли очільник Офісу президента України Андрій Єрмак і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомила пресслужба ОП у понеділок, 29 січня.

Раніше у понеділок Сійярто заявив, що прямує до Ужгорода для налагодження співпраці між Україною і Угорщиною.

Очікуються, що ця зустріч стане підготовчою до організації переговорів президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

Як відомо, після повномасштабного вторгнення РФ влада Угорщини проводить фактично антиукраїнську політику. Лише зараз з’явилися шанси на покращення ситуації. Причин дві — цього року пройдуть вибори до Європарламенту, де партія Орбана хоче увійти у союз с силами, які щодо питання України повністю на боці нашої країни (наприклад, партія прем’єр-міністерки Італії Мелоні). А тому треба підлаштовуватися. Інша причина — тиск ЄС на Будапешт через Україну. Дійшло до того, що Угорщину можуть позбавити права голосу, а за неофіційною інформацією — ще й обвалити економіку цієї країни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016
На улицах Донецка местных жителей ...