Є рішення, як осліпити дрони РФ, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду, військовими та оборонно-промисловим комплексом. Головною темою обговорень стала зброя проти розвідувальних дронів, повідомив глава держави у Facebook.

За його словами, дрони Орлан і ZALA росіяни використовують як «очі» для артилерії та ударних безпілотників.

«В Україні є рішення, як їх засліпити. Слід впроваджувати системний підхід від ідентифікації до ефективного застосування РЕБ та засобів ураження», – написав Зеленський.

Він дав доручення створити комплексну систему, яка б поєднала армію та промисловість. Це необхідно, щоб виробники знали потреби фронту, а армія – виробничі можливості у всіх регіонах.

«Фронт потребує швидкої реакції на виклики та погрози. Ми маємо робити все, щоб захистити найголовніше, що у нас є на полі бою – життя наших воїнів», – додав президент.

В Україні найближчими тижнями будуть підписані контракти з випуску дронів, аналогічних російським БПЛА Ланцет з дальністю ураження 40 км. Нагадаємо, про це 7-го лютого сказав віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на Business Breakfast від Forbes Україна.

Він підкреслив, що в України вже є велика кількість різних дронів, які можуть діяти на відстані до 20 км. «Але нам потрібно уражати на 40 км, і дрони на кшталт Ланцет – вони досить високотехнологічні. Знадобилося півроку, щоб розігнати ринок у цьому напрямі. Наразі на радарах є певна кількість компаній, і ми тестуємо продукти», – розповів чиновник.

Федоров підкреслив, що вже є бойові застосування таких дронів, але поки що це лише одиниці.

«Мені складно сказати конкретні дати, але я думаю, що протягом двох місяців інформація почне з’являтися в російських пабліках, як горять їхні танки», – додав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014 - 23:37
На улицах столицы ЮАР прошел масштабный парад, в котором приняли участие больше тысячи девушек в бикини. Как утверждают организаторы, эту акцию можно заносить в Книгу рекордов Гиннеса как самый массовый ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...