Хто підірвав міст через канал у Часовому Яру: виникла суперечка

Раніше повідомлялося, що російські окупанти високоточними ракетами чи керованими авіаційними бомбами пошкодили міст через канал «Сіверський Донець – Донбас» у містечку Часів Яр (на мапі ми позначили міст синім квадратиком).

І ось голова Ради резервістів Сухопутних військ Збройних сил України Іван Тимочко заявив, що міст підірвали Сили оборони, що означає відхід наших сил зі східного мікрорайону містечка Канал. Адже за глибоким і досить широким каналом легко тримати оборону.

От тільки Тимочку заперечили практично усі причетні джерела: оперативно-стратегічне угрупування військ Хортиця, бійці, які тримають Канал, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» та інші.

Зокрема офіційний Телеграм-канал ОСУВ Хортиця «Хортицький вітер» заявив: «Українські військові навпаки відбудовують міст для того, щоб мати шляхи сполучення».

Тобто, наразі канал став серйозною перешкодою для забезпечення захисників самого східного мікрорайону Часового Яру. Адже в межах населеного пункту є лише один міст через нього. Втім, канал досить вузький для встановлення тимчасових мостів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016 - 11:23
К счастью, в ДТП никто не пострадал Автомобиль, в котором ночью в Киеве ехала Надежда Савченко, попал в ДТП. В машину нардепа врезался пьяный водитель. Парламентарий не пострадала. Как сообщает ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем ...

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017
Подопечные Реброва добыли очередную крупную ...