Хто і як вбив командира дивізіона «ДНР» Корсу: перехоплення ГУР

Минулого літа, а саме 3 серпня, стало відомо про ліквідацію «полковника» — командира ракетно-артилерійського дивізіону третьої мотострілецької бригади Беркут (пункт постійної дислокації в Горлівці) квазіутворення ДНР Ольги Качури (позивний Корса) 1970 року народження.

Протягом восьми років війни Корса стала відома як кривава терористка, яка обстрілювала Україну із систем РСЗВ.

Сьогодні ГР Міноборони України оприлюднило перехоплення розмови між російським диверсантом Ігорем Безлером, який у 2014 був ватажком терористів у Горлівці, з товаришем (кадровим співробітником ФСБ Андрієм).

Вони обговорюють вибухи, які сталися 4 серпня під час похорону ліквідованої терористки Качури біля драматичного театру в Донецьку.

Розмова зводиться до того, що насправді Корсу вбили свої. Безлер припустив, що це було зроблено з РПГ. А співробітник ФСБ каже, що за його даними, в авто Корси влупили іншою машиною з її боку, а потім спалили. Мовляв, іноді простіше вбити і дати героя ДНР чи РФ, чим вирішувати проблеми з людиною.

Більше того, припускають, що це було зроблено для того, щоб заманити на її поховання відомих бойовиків і керівництво. І одним махом всіх покласти…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе противотанковой ракетой уничтожена группа террористов: видео

09.02.2019 - 10:51
Война ПТУРов, развязанная в 2019 году террористами в районе Попасной (Троицкого и Катериновки), продолжается. Ответка Вооруженных сил Украины, судя по всему, идет на разных участках фронта, и уже давно вернулась ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...