Христина Соловій хоче судитися через свою пісню на шоу дружини Пєскова

Співачка Христина Соловій хоче подати до суду на росіян через незаконне використання її пісні «Тримай» у льодовому шоу російської фігуристки. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, пісня прозвучала російською мовою в шоу дружини прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, фігуристки Тетяни Навки. Крім того, вона також використала у своєму шоу легендарний «Щедрик» Леонтовича та «Ніч яка місячна» Миколи Старицького.

«Отримала від вас чимало позначок у відео Навки. Це не перша крадіжка моїх творів рашистами. І йдеться не про крадіжку однієї пісні «Тримай». Йдеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців. Я свідома того, що засудити винних буде нелегко. Звертаюся до усіх українців, зокрема і за кордоном, допомогти мені з пошуком і встановленням причетних юридичних осіб цього «шоу». Українська пісня — це зброя. І це той випадок, коли ми повинні об’єднуватись, аби відборонити своє», — написала вона.

Шанувальники підтримали артистку і зазначили, що від Росії нічого доброго чекати не варто.

Нагадаємо, минулого року росіяни вкрали популярний український серіал Спіймати Кайдаша, знятий за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького Кайдашева сім’я. Зокрема, вони переклали стрічку на російську мову і зробили постери. Взяли обличчя головних героїв та невміло приєднали до іншого фото, щоб не брати оригінальну афішу з українською назвою.

На цей вчинок вже відреагували актори серіалу. Першим був Григорій Бакланов, який виконав роль Лавріна. Він посміявся з безглуздих афіш. «Знали, що усскіє переозвучили Кайдашів і дивляться на піратських платформах?» — написав він.

У свою чергу Антоніна Хижняк виконавиця ролі Мотрі заявила, що це ще раз доводить нікчемну суть ворога.

«Вони вміють тирити, погано фотошопити, діпфейки — це все теж з їхнього боку… Я бачу, що це тупо стирене і переозвучене. Я думаю, ну от в цьому всі вони, от вся їхня суть. Просто втіхушу вкрасти, переозвучити і ще щось там своє вигадати. В мене немає слів», — сказала акторка у програмі Сніданок. Вихідний.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017 - 14:47
После обстрела из Града Новолуганского в Нацполиции показали его последствия. Правоохранители уточнили, что «прилеты» были со стороны оккупированной Горловки. Повреждено свыше 50 домов, 8 человек ранено. В населенном пункте объявили ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...