Холанн з рекордним хет-триком приніс «Манчестер Сіті» чергову перемогу

«Манчестер Сіті» сьогодні  розгромив «Вулверхемптон» у 21-му турі Англійської Прем’єр-ліги — 3:0.

Містяни зуміли розкоркувати ворота гостей наприкінці першого тайму. Ерлінг Холанн відзначився з подачі Кевіна Де Брюйне. Одразу після перерви господарі фактично оформили перемогу. Упродовж дев’яти хвилин Холанн реалізував пенальті, а потім ще раз відзначився з гри, оформивши хет-трик.

Команда Пепа Гвардіоли знаходиться на другому місці в АПЛ і продовжує гонитву за Арсеналом. Після перемоги в активі Ман Сіті – 45 очок. Вулверхемптон розмістився на 17-му рядку, маючи 17 очок.

Ерлінг забив 18 голів в домашніх матчах за сезон, що є рекордом АПЛ, і 25 голів в поточному сезоні АПЛ в цілому — це більше, ніж у чотирьох попередніх золотих бутс чемпіонату. Крім того, він оформив четвертий хет-трик лише за 19 матчів, побивши рекорд Ван Ністелроя в АПЛ – Рууду для цього знадобилося 65 виходів на поле.

У наступному турі «Манчестер Сіті» зіграє з «Арсеналом» у матчі Кубка Англії 27 січня. «Вулверхемптон» прийме «Ліверпуль» у чемпіонаті 4 лютого.