HIMARS знищив підрозділ окупантів на території РФ

Вчора ввечері в містечку Шебекіно Бєлгородської області РФ стався дуже потужний вибух з великою пожежею, про який масово повідомляли місцеві жителі в соціальних мережах. Пошкоджено десяток приватних будинків.

Новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» вночі припустив, що це міг бути черговий випадковий скид авіаційної бомби з літака російських окупантів. Але вже вранці з посиланням на російські джерела він оприлюднив іншу версію.

Начебто у загарбників внаслідок порушення техніки безпеки підірвалися боєприпаси до важкої вогнеметної системи «Сонцепьок». Окрім руйнації будівель загинули троє інтервентів, знищений автомобіль.

А от в іншому прикордонному населеному пункті РФ – Борисівці – ще одинадцятого червня загинули семеро загарбників. Як повідомило сьогодні російське видання «ASTRA», вони стали жертвами двох снарядів від американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Сексуально изводила»: появилось видео допроса мужчины, который ранил журналистку Татьяну Фельгенгауэр

23.10.2017 - 17:14
В Москве в редакции радио «Эхо Москвы» мужчина с ножом напал на заместителя главреда Татьяну Фельгенгауэр. Его задержали. Судя по видео его допроса, он либо сумасшедший, либо хочет, чтобы его ...

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017
Двух самых аккуратных водителей полиция ...

Появилось видео, как президент Коста-Рики съел осу

19.06.2017
Президент Коста-Рики реально крутой мужик! ...