HIMARS знищив два «Гради» окупантів

На Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької включно з Донецьком) реактивна система залпового вогню типу HIMARS високоточним снарядом знищила щонайменше одну РСЗВ БМ-21 «Град» російських окупантів.

Про це повідомив прес-центр оборони Таврійського напрямку, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли «жирні» цілі в одному з лісових насаджень.

Народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» в коментарі під тим же відео натякає на знищення чи пошкодження ще одного «Граду», який стояв поруч:

«Аеророзвідка виявила дві російськи РСЗВ БМ-21 «Град», покликали старшого брата М142 «HIMARS», який оперативно вирішив питання».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018 - 20:23
На Западе вовсю обсуждают поцелуй бывшего футболиста Дэвида Бекхэма в уста певца Элтона Джона. Последний является открытым геем, а за Дэвидом этого не наблюдалось. Поцелуй сняли на видео во время ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...