Харкову дозволили звільняти бізнес від податків

У Харкові місцева влада зможе звільняти міський бізнес від податків. Про це у сьогодні повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

«Рішенням уряду ми сьогодні дозволили місцевій владі звільняти бізнес від місцевих податків. Це три податки: єдиний податок, орендна плата та плата за майно», — повідомив прем’єр-міністр.

Шмигаль наголосив, що цей крок — можливість знизити податкове навантаження хоча б для Харкова.

«Недоотримані доходи будемо компенсувати з державного бюджету. Це стосується Харкова, але й для всіх інших територій це діє. Ми це зробили універсальним механізмом», — не досить зрозуміло щодо інших регіонів пояснив Шмигаль.

Також Кабмін доручив кільком відомствам терміново забезпечити Харкова мобільними модульними котельнями, когенераційними установками, генераторами для багатоповерхівок.

«Ми розуміємо, що відбувається в Харкові, та маємо вже тепер готуватися до зими. Протягом двох тижнів відповідна програма має бути подана, і ми маємо почати разом з партнерами цю роботу невідкладно», — резюмував очільник уряду.

Нагадаємо, 22 березня 2024 року фашистська Росія знищила Зміївську ТЕС на Харківщині, через що обласний центр фактично залишився без електрики.

З тих пір ворог чи не щодня б’є по місту і його інфраструктурних об’єктах ракетами, дронами, а з недавнього часу ще й керованими авіаційними бомбами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве прорыв трубы обрушил на автомобили каменный дождь: фото, видео

29.05.2017 - 16:06
Печальное зрелище нынче в Киеве на Голосеевском проспекте, 27. Там воронка словно от снаряда 152 мм пушки. На самом же деле прорвало трубу диаметром два метра, да, видимо, сверху, так ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019
Мощная песчаная буря обрушилась на ...