ХАМАС завдав масованого ракетного удару по Тель-Авіву

ХАМАС заявив, що було випущено 150 ракет у бік Тель-Авіва у відповідь на руйнування «Палестинської вежі» у Газі.

О 19:59 спрацювали сирени у Холоні, Бат-Ямі, Тель-Авіві, Рішон ле-Ціоні, Реховоті, а також у районі Пальмахім. Було чути серію вибухів. Працює система ПРО «Залізний купол». Про це пише ізраїльське видання newsru.co.il.

Пізніше сирени пролунали в районі Герцлії та Кфар Шмаріягу, а також у Раанані та багатьох інших населених пунктах центру країни. 

О 20:11-20:12 знову було чути сирени та вибухи в центрі Ізраїлю. Ракети були збиті над Холоном та Рішон ле-Ціоном.

Зафіксовано падіння ракет та уламків ракет у Явні, Гіватаїмі, Бат-Ямі, Бейт-Дагані, Тель-Авіві та Рішон ле-Ціоні. Завдано значної шкоди. У Рішон ле-Ціоні двоє поранених (важкий стан), у Яні двоє поранених (важке та легке поранення), у Бат-Ямі один поранений (середньої тяжкості). У Тель-Авіві четверо поранених (від легені до середньої тяжкості). Інформація про постраждалих унаслідок чергового обстрілу центру Ізраїлю уточнюється.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Каире нашли огромную статую самого великого египетского фараона Рамзеса II: видео

11.03.2017 - 16:02
В Каире совершенно случайно обнапружили фрагменты некогда 8-метровой статуи фараона Рамзеса II, называемого Великим. О сенсационной находке заявил министр древностей Египта Халед эль-Анани. Голову и бюст правителя обнаружили среди мусора ...

Застрелили беременную певицу Самину Самун: видео

13.04.2018
Дичайший случай произошел в Пакистане, ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...