ХАМАС втратив контроль над сектором Гази

Після наради щодо оцінки ситуації міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант зробив коротку заяву для преси, в якій сказав, що «ХАМАС втратив контроль над сектором Гази».

За словами Галанта, бойовики організації біжать на південь сектору, цивільні особи розкрадають майно на військових базах ХАМАСу, мешканці сектору більше не довіряють владі.

«Наші сили просуваються відповідно до плану, виконуючи покладену на них місію. Коли ми збільшуємо тиск, ми бачимо результат», — заявив Галант.

Тим часом сьогодні до соціальних мереж та ЗМІ потрапила фотографія, яку зробили бійці бригади «Голані» в будівлі законодавчої ради Гази. За даними служби новин медіакорпорації «Кан», в інтер’єрі законодавчих зборів сфотографувалися бійці 13-го піхотного батальйону «Гідеон» бригади «Голані».

Цю фотографію у своїх блогах опублікували міністр та лідер партії «Махане Мемлахті» Бені Ганц та міністр національної безпеки Ітамар Бен-Гвір, міністр транспорту Мірі Регєв.

За даними ізраїльської розвідки, у тунелях під дитячою лікарнею «Рантісі» у секторі Гази утримувалися ізраїльські заручники. На фотографії, опублікованій прес-службою ЦАХАЛу, можна побачити дитячу пляшечку, з якої, можливо, годували одного із маленьких заручників. Ці дані, отримані під час штурму лікарні бійцями 13-ї флотилії та 401-ї бригади, були оприлюднені офіційним представником ЦАХАЛу контр-адміралом Даніелем Хагарі на щовечірньому брифінгу.

На цьому брифінгу були представлені матеріали, що доводять, що під дитячою лікарнею у секторі Гази знаходиться терористична інфраструктура ХАМАСу. Система життєзабезпечення тунелів була підключена до електричної системи лікарні. Даніель Хагарі продемонстрував фотографії та відео, на яких відображені тунелі ХАМАСу. «ХАМАС створив місце, ізольоване від решти лікарні. В одному з приміщень ми виявили зброю, пояси смертників, вибухові пристрої, РПГ-снаряди. Це приміщення мало використовуватися як бомбосховище для хворих дітей, але воно було перетворено на склад ХАМАСу. Тут зберігалася вибухівка. , що наражало на небезпеку всіх навколо», – розповів Хагарі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Игрок Кот-д’Ивуара обыграл всю защиту сборной России и забил гол: видео

25.03.2017 - 00:59
Сборная России как хозяйка мирового первенства 2018 года (если, конечно, у нее не заберут право проводить ЧМ) участие в отборочном турнире не принимает, а потому в пятницу сыграла товарищеский матч. Россияне ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...