Хацкевич звільнився з польського клубу після бійки з фанатами

Олександр Хацкевич більше не головний тренер Заглембе Сосновець. Колишній наставник київського Динамо залишив свій пост після невдалих результатів. Останнью краплею стала бійка з фанатами команди.

З команди Другого дивізіону Польщі також пішов інший білоруський фахівець Михайло Залевський, який працював спортивним директором. Контракти були розірвані за взаємною згодою сторін.

Зазначимо, що Хацкевич розпочав роботу в Заглембе у січні 2024 року, підписавши контракт до кінця сезону. Однак, у шести матчах під його керівництвом Заглембе двічі зіграв у нічию і чотири рази програв. Наразі команда замикає турнірну таблицю.

На тренуванні Заглембе дійсно сталась бійка між головним тренером команди Олександром Хацкевичем і агресивними уболівальниками команди. Про це в коментарі виданню tribuna.com розповів спортивний директор польського клубу Михайло Залевський.

За словами функціонера, ніхто в клубі не злякався фанатів і не ховався від них. Окрім того, футболісти і тренерський штаб відмовились писати заяву до поліції, однак мають претензії до керівництва клубу.

Ось що він розповів:

– У нас було заплановано тренування на 10 ранку, ми вийшли на поле на базі, почали працювати. А на початку 11-ї з’явилися фанати, чоловік 20. Вони попрямували через поле до гравців, які проводили попередній матч. Колектив на тренуванні було розбито на дві групи: ті, хто грав, та ті, хто не виходив на поле. Так ось, повторюся, фанати пішли до тих, хто грав. Олександр Миколайович, тренери, я побачили це і також пішли до футболістів. Ну, а далі почалася заварушка, фанати щось кричали. Потім кілька людей, найактивніших, підскочили до головного тренера і намагалися завдати ударів. Удар одного Миколайович заблокував, але другий ззаду нишком ударив рукою. Намагалися ще й ногами якось зачепити, вдарити.

На підвищених тонах висловлювали невдоволення результатом останнього матчу. Але ж ми готові були поговорити, ніхто обличчя не ховав, від розмови не відмовлявся. Але ні, дехто пішов у бійку. При цьому фанати були із закритими обличчями, у масках, навіть не визначити, якого віку.

Вже після того, як фанати поїхали, ми залишились на полі, провели тренування. Потім хтось викликав поліцію, але ми відмовилися написати заяву. Чому? Порахували, що нам треба бути вищим за це, 20 сільських фанатів нас не залякають.

Я можу сказати так: люди, які бачили війну в Україні, революцію у Білорусі, не злякаються 20 фанів. Але, повторюся, реально били руками, причому деякі нишком, ззаду, ногами хотіли піддіти. Але команда заступилася за тренера, локалізувала ситуацію. Ніхто осторонь не залишався.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанку Виту Заверуху из камеры суда вытащили за волосы (видео)

09.06.2016 - 01:11
8-го июня во время рассмотрения в Соломенском суде дела Виты Заверухи в здание суда ворвались около трех десятков неизвестных, которые попытались заблокировать судей. Прибывший на вызов спецназ был вынужден силой ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Тимошенко Vs Гройсман: дежавю 10 лет спустя: видео

13.02.2017
Проект «таинственного» постановления от Юлии ...