Гвоздик нокаутом переміг Болотнікса

У ніч на неділю, 7 травня, колишній чемпіон світу у напівважкій вазі Олександр Гвоздик (19-1, 15 КО), який відновив кар’єру після трирічної перерви, здобув другу перемогу після повернення в ринг, здолавши латвійця Річарда Болотнікса (19-7-1) 8 ДО).

Десятираундовий поєдинок відбувся на арені Akron Stadium у мексиканському місті Гвадалахара в андеркарді бою Сауль Альварес – Джон Райдер.

Гвоздик від початку поєдинку впевнено тримав опонента на дистанції за допомогою джеба та добре захищався. З третього раунду Болотнікс спробував наростити темп та нав’язати боротьбу фавориту, працював по корпусу, але український боксер успішно діяв на контратаках.

У шостому раунді Гвоздик почав працювати активніше та зумів достроково завершити поєдинок. Українець почав вкладатися в удари, зміг потрясти суперника та кинувся добивати. Болотнікс опустився на коліно, все ж таки піднявся, але не переконав рефері, що готовий продовжувати, після чого той вирішив зупинити бій.

Таким чином, Гвоздик здобув перемогу технічним нокаутом у шостому раунді.

Для українського боксера ця перемога стала 19-ою на професійному рингу та 15-ою достроковою.

У попередньому бою, першому після трирічної паузи, у лютому 2023 року Гвоздик у шестираундовому поєдинку здолав одноголосним рішенням суддів мексиканця Хосе Обандо.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Боевые беспилотники уничтожили позиции оккупантов на Донбассе: видео

27.04.2018 - 09:58
Нардеп Дмитрий Ярош, который ранее возглавлял «Правый сектор», а сейчас «Украинскую добровольческую армию», рассказал о том, что беспилотники УДА работают на фронте, а ударные дроны наносят удары по позициям оккупантов. ...