Гурт Pet Shop Boys випустив пісню про злочини Путіна

Легендарний британський гурт Pet Shop Boys, який підтримує Україну у війні, розв’язаній Росією, випустив пісню, в якій описав наміри Путіна. Відео було оприлюднено на офіційному YouTube-акаунті гурту.

Колектив представив композицію Living in the past, в якій йдеться про те, що Путін хоче повторити шлях Йосипа Сталіна.

«Я хочу, щоб вони боялися мене, як усі боялися його»; «хочу, щоб люди вмирали з моїм ім’ям на устах»; «я все, про що постійно говорять у новинах про насильство», «я там, на ваших кордонах, і не збираюся йти», — йдеться у пісні.

Натомість музиканти представили кліп на цю композицію, де показали інавгурацію Путіна після перемоги на президентських виборах 2018 року, а також відкриття пам’ятника Сталіну у Волгограді у 2023 році.

Нагадаємо, в січні італійський гурт-переможець Євробачення-2021 Måneskin представив новий альбом, у якому є пісня на підтримку України. У треку музиканти звернулися до президента Росії Володимира Путіна.

Пісня називається Gasoline. Вона випущена на підтримку України.

«Як ти спиш ночами? Як ти заплющуєш очі? Живеш з усіма цими життями на твоїх руках? Стоїш самотньо, використовуєш паливо, щоб вбивати. Ми не стоятимемо на місці! Ми танцюватимемо на бензині», — йдеться в композиції.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения баллистической ракеты, выпущенной по Саудовской Аравии

04.11.2017 - 22:23
Силы противоракетной обороны Саудовской Аравии сбили баллистическую ракету, которая была запущена из Йемена. Ракеты, выпущенные по цели, сбили вражескую в аэропорту Эр-Рияда , который располагается в 35 километрах от города. ...

В Виннице случился потоп: видео

24.02.2017
Власти уверяют, что Винницу подтопили ...