ГУР знає, де у Білорусі будують сховище для ядерної зброї

Нинішні погрози країни-агресора Росії розмістити тактичну ядерну зброю у Білорусі не є новиною для української розвідки. А своїми заявами президент РФ Володимир Путін лише піднімає ставки. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі Свобода.Ранок у понеділок, 27 березня.

«Зазнаючи поразки на полі бою в конвенційній війні, Путін вдається до ядерного шантажу. Хоча знову ж таки, аргументи вже не нові. Інша справа, що нові обставини. Тобто, зрозуміло, що це підняття ставок. Хоча і США, і ЄС у цій ситуації чітко та однозначно реагують, що на цей шантаж вестись не планують», – заявив він.

Юсов нагадав, що ще у січні українська розвідка попереджала про те, що Путін може використати територію Білорусі для ядерних провокацій. А формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко давав зрозуміти, що це є одним із сценаріїв розвитку подій. Зокрема, було внесено зміни до конституції цієї країни.

Крім того, заявлялося про розміщення у Білорусі оперативно-тактичного ракетного комплексу Іскандер, який може нести ядерне озброєння.

Андрій Юсов підкреслив, що подібні ядерні погрози є «нафталіновим інструментом ядерного шантажу». За його словами, поки що відбувається «жонглювання» погрозами з боку Росії.

Водночас Юсов дав зрозуміти, що ГУР знає, де будується сховище для ядерної зброї в Білорусі.

«Тут нічого не може залишитися непоміченим під час переміщення ядерної зброї та будівництва таких об’єктів», – сказав він і додав, «ну, звичайно, навіщо нам зараз це розголошувати».

Нагадаємо, 25 березня Путін заявив, що Москва домовилася з Мінськом щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Він стверджує, що це «не порушить зобов’язання щодо ДСНО».

Своєю чергою, в НАТО розкритикували Росію за її небезпечну і безвідповідальну ядерну риторику.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с корриды, во время которой бык смертельно проткнул Виктора Баррио

10.07.2016 - 03:22
У каждой нации есть что-то свое, изюминка… В Испании это коррида, которую людям из других стран понять тяжело. Но слава Богу, с 1985-го года от игр с быком никто там ...

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017
В Якутске авария оставила людей ...