ГУР знає, де у Білорусі будують сховище для ядерної зброї

Нинішні погрози країни-агресора Росії розмістити тактичну ядерну зброю у Білорусі не є новиною для української розвідки. А своїми заявами президент РФ Володимир Путін лише піднімає ставки. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі Свобода.Ранок у понеділок, 27 березня.

«Зазнаючи поразки на полі бою в конвенційній війні, Путін вдається до ядерного шантажу. Хоча знову ж таки, аргументи вже не нові. Інша справа, що нові обставини. Тобто, зрозуміло, що це підняття ставок. Хоча і США, і ЄС у цій ситуації чітко та однозначно реагують, що на цей шантаж вестись не планують», – заявив він.

Юсов нагадав, що ще у січні українська розвідка попереджала про те, що Путін може використати територію Білорусі для ядерних провокацій. А формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко давав зрозуміти, що це є одним із сценаріїв розвитку подій. Зокрема, було внесено зміни до конституції цієї країни.

Крім того, заявлялося про розміщення у Білорусі оперативно-тактичного ракетного комплексу Іскандер, який може нести ядерне озброєння.

Андрій Юсов підкреслив, що подібні ядерні погрози є «нафталіновим інструментом ядерного шантажу». За його словами, поки що відбувається «жонглювання» погрозами з боку Росії.

Водночас Юсов дав зрозуміти, що ГУР знає, де будується сховище для ядерної зброї в Білорусі.

«Тут нічого не може залишитися непоміченим під час переміщення ядерної зброї та будівництва таких об’єктів», – сказав він і додав, «ну, звичайно, навіщо нам зараз це розголошувати».

Нагадаємо, 25 березня Путін заявив, що Москва домовилася з Мінськом щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Він стверджує, що це «не порушить зобов’язання щодо ДСНО».

Своєю чергою, в НАТО розкритикували Росію за її небезпечну і безвідповідальну ядерну риторику.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Геращенко опубликовал видео расстрела супружеской пары в Николаеве

30.01.2019 - 19:37
У Ленинского райсуда Николаева были расстреляны в упор муж с женой. Оба погибли. Как видно на записи, появившейся в сети, после убийства двое мужчин спорили, кто сядет за руль машины ...

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015
«Подвезла подругу» — так называется ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...