Група «NOY» знищила два танки і САУ окупантів

Група ударних безпілотних літальних апаратів «NOY» Державної прикордонної служби України на лівому окупованому березі Херсонської області знищили самохідну артилерійську установку, одиницю спеціальної техніки та вантажівку російських окупантів.

Про це на своїх медіаресурсах повідомила пресслужба ДПСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом-бомбардиром, чиї оператори влучно скинули гранати на вказану вище техніку.

У свою чергу, Сили оборони півдня України розповіли, що минулої доби (з 7:00 до 7:00) наші захисники на Херсонщині ліквідували 35 інтервентів (більше великого взводу).

А також знищили два танки, три причіпні гармати, міномет, вісім автомобілів, комплект антенної системи супутникового зв’язку, вишку супутникового зв’язку, зенітну установку «ЗУ-23-2».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Сергей Трейсер взобрался на обледеневшую режимную радиовышку в Виннице: видео

10.02.2017 - 15:52
Руфер снял покорение винницкой радиовышки на видео Несколько дней назад житомирский руфер и блогер Сергей Трейсер с друзьями «покорил» радиовышку в Виннице. Свои приключения по поднятию на обледеневшую конструкцию он ...

В Виннице взяли ОПГ, вооруженную пистолетом Макарова, тепловизором и набором отмычек (видео)

10.11.2016
Винницкие правоохранители задержали группу «профессиональных» ...