Громаді Вінниці повернули джерело «Вишенське»

У грудні минулого року Вінницькою окружною прокуратурою було подано позов до релігійної організації про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 0,12 га неподалік Вишенського озера, на якій знаходиться джерело «Вишенське». Після звернення прокурора до суду відповідач добровільно виконав вимоги позовної заяви та повернув територіальній громаді спірну ділянку.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Членами цієї релігійної організації є колишні співробітники державних інституцій, зокрема прокуратури. Близько 18 років тому Вінницька райдержадміністрація передала у приватну власність «шматочок» землі разом з джерелом «Вишенським», куди щодня за водою ходили сотні містян.

«На підставі відповідного договору 26.12.2023 у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано право власності на землю під джерелом за Вінницькою міською радою», — йдеться у повідомленні.

Відтак 11 січня ухвалою Господарського суду Вінницької області закрито провадження у справі, у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем позовних вимог прокурора.

У прокуратурі нагадають, що біля джерела «Вишенське» розташовані ще 14 незаконно приватизованих земельних ділянок, які перебувають у власності 10 громадян.

«Вінницькою окружною прокуратурою 07.12.2023 подано позов до Вінницького міського суду з вимогами повернути ці ділянки Вінницькій міській територіальній громаді та скасувати у Державному земельному кадастрі та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державну реєстрацію ділянок та прав на них», — додають у прокуратурі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ провели успешную спецоперацию по уничтожению позиций террористов: видео

10.08.2017 - 15:45
ВСУ с помощью дрона уничтожили зенитку террористов Об этом сообщила группа волонтеров «Вернись живым» В последнее время видео о том, как уничтожаются позиции террористов, выкладывал у себя в Фейсбук фронтовой ...

В Харькове пылает Апелляционный админсуд: видео

22.08.2017
В Харькове пылает здание Апелляционного ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...