Гройсман дав прогноз щодо Антикорупційного суду

Схвалення проекту закону про створення в Україні антикорупційного суду як завершальної ланки антикорупційної інфраструктури стане потужним позитивним сигналом для суспільства та для міжнародної спільноти – наших партнерів та інвесторів. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Прошу народних депутатів об’єднатися навколо закону і створення антикорупційного суду. Це буде сигнал суспільству щодо рішучої боротьби з корупцією. Це буде міцний сигнал всім, хто інвестує кошти в економіку України. Все, що залежить від Уряду, зробимо вчасно», — сказав Володимир Гройсман.

Він додав, що процес створення суду відбуватиметься одночасно з усуванням можливостей для корупції, запровадженням принципів прозорості, які унеможливлять махінації.

«Наприклад, сектор державних закупівель завжди був дуже корумпованим. Запровадження системи ProZorro звело схеми нанівець, — зазначив глава Уряду. – Але  тепер має постати наступний елемент – відповідальність та покарання (за порушення закону). Безкарність буде породжувати злочини».

Прем’єр-міністр додав, що антикорупційний суд має стати прикладом прозорості, відповідальності та незалежності.

«Маю надію, що цього тижня закон буде ухвалено», — дав прогноз Володимир Гройсман.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дзиндзя показал, как его избил и ограбил Парасюк: видео

07.03.2017 - 18:05
Как мы писали, вчера вечером попытка нардепа Татьяны Чорновол пообщаться с участниками блокады в Кривом Торце быстро переросла в крик, конфликт и закончилась тем, что Чорновол забросали яйцами, обматерили и ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей ...