Голова Укрзалізниці Камишін пішов у відставку

Голова «Укрзалізниці» Олександр Камишін повідомив, що йду у відставку зі своєї посади, аби очолити офіс з євроінтеграції «Укрзалізниці» в Європі. Вочевидь, нове місце не таке високооплачуване, як нинішнє.

Про це Камишін повідомив у Telegram.

«369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку.

За спільним рішенням з віце-прем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі», — написав Камишін.

«Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії і далі все буде добре», — додав він.

Нагадаємо, 24 січня  Уряд розглянув питання звільнення п’яти голів обласних державних адміністрацій. Було погоджено звільнення голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко), Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій.

Кулебу потім призначили на місце заступника голови Офісу президента замість звільненого за день то того Кирила Тимошенка.

Також Кабмін звільнив Івана Лукерю та В’ячеслава Негоду з посади заступнкиів міністра розвитку громад та територій України, а Віталія Музиченка з посади заступника міністра соціальної політики (за власним бажанням). В’ячеслава Шаповалова звільнили з посади заступника міністра оборони (за власним бажанням).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018 - 19:15
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ряже других южных шахтерских городах ЛНР постепенно накаляется ситуация с горняками, требующими погашения долгов по зарплате на пока еще работающих шахтах. Бунтом это, конечно, назвать ...

Единственная в Украине «школа звонарского искусства»

21.10.2015
Единственная в Украине «школа звонарского ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...