Голова СКР визнав вбивство трьох тисяч жителів Маріуполя

Цинізму фашистської Росії намає меж. Сьогодні там вирішили в черговий раз перекласти провину за вбивства українців на Україну. Мова про мирних жителів Маріуполя, яких путінськи загарбники навесні знищували тисячами.

Слідчий комітет Росії заявив, що після взяття Маріуполя під контроль РФ у місті було виявлено понад три тисячі тіл загиблих мирних жителів. Фактично окупанти підтвердили іх вбивство. І те, що вони звинувачують у цьому українських військових, немає жодного значення, так як у будь-якому незалежному міжнародному суді відкинуть цю маячню. Але залишиться визнання факту загибилі трьох тисяч мирних людей. 

При цьому є велика ймовірність того, що реальна кількисть загиблих внаслідок нападу Росії, набагато більше. Нагадаємо, мер Маріуполя Бойченко оцінював, що таких може бути 22 тисячі… І ніхто не забув і не забуде російським катам і фашистам обстріли пологового будинку, драмтеатру з дітьми, бомбардування величезними бомбами…

Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін провів у Маріуполі оперативну нараду «штабу з розслідування злочинів». Після цього спектаклю СК РФ порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ щодо головнокомандуючого ЗСУ Залужного і інших представників військового командування України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гонок российских мажоров по пешеходной зоне в Санкт-Петербурге

17.07.2017 - 18:36
Дети богатых семей зачастую бесятся с жиру. Очередной пример из российского Питера. Там некий Гриша Савченко в паблике «Богатые русские дети» в  Instagram выложил ролик, на котором двое пацанов едут по пешеходной ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...