Голова Rheinmetall закликав Європу не сподіватися на США

Європі треба відмовитися від думки, що США обов’язково прийдуть на допомогу в разі виникнення військової загрози для неї. Про це заявив Financial Times голова ради директорів компанії Rheinmetall AG Армін Паппергер, повідомляє Financial Times.

Блокування конгресменами США надання додаткової допомоги для України Паппергер назвав сигналом для Європи: Вашингтон «більше не платитиме за неї». За його словами, тепер США концентрують свої сили на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, і в разі виникнення повномасштабного збройного конфлікту «С‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ША будуть зосереджені на Азії, а Європа залишиться повністю одна».

За його словами, незалежно від того, хто переможе на президентських виборах у США в листопаді 2024 року, процес військового переозброєння у ФРН продовжиться. Проте можлива перемога Дональда Трампа, на його думку, вплине на Німеччину.

Паппергер закликав європейські країни створювати великі збройові компанії, здатні конкурувати з американськими фірмами.

Він висловив думку, що конкретним країнам потрібно спеціалізуватися на певних військових технологіях. У перспективі важливо розміщувати промислові підприємства в багатьох країнах та нарощувати там виробництво.

Європа повинна підготуватися до виходу США з НАТО, якщо новим президентом Штатів стане Дональд Трамп. Про це, нагадаємо, 9 березня писав The Telegraph із посиланням на джерела серед європейських дипломатів.

За словами співрозмовників видання, у разі виходу США з НАТО інші країни, такі як Великобританія, повинні будуть зайняти позицію лідера у сфері європейської безпеки. Один із дипломатів сказав The Telegraph, що європейським країнам слід звернути увагу на відповідність їхнього військового оснащення вимогам часу.

Джерело видання зазначило, що коментарі Трампа «звичайно» викликають «занепокоєння». «Ніхто не знає, що він збирається робити далі», — сказали вони.

Посадовець наголосив, що країни НАТО повинні «спланувати» сценарій, за яким Трамп послабить американську відданість альянсу.

Як відомо, Дональд Трамп на передвиборчому заході розповів, як погрожував союзникам по НАТО «заохотити Росію» до агресії проти них, щоб змусити їх збільшити внески у колективну безпеку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сети набирает популярность видео, как Порошенко «пригвоздил» российских журналистов прямым ответом на скользкий вопрос

10.07.2016 - 00:42
Кому не понравится жесткая позиция президента твоей страны по вопросу, который вызвал столько слез и горя. Два года в Украине идет развязанная Россией война, в которой полегли тысячи сынов нашей ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...

ВСУ нанесли удар по террористам под Светлодарском: видео

07.06.2017
Вчера ближе к полуночи украинская ...