Голова правлячої партії Грузії побачив «перевагу РФ в Україні»

Грузія на сьогодні являє собою унікальну країну з точки зору відношення до війни Росії проти України.

При тому, що тотальна більшість народу Грузії підтримує Україну, бажає нашої перемоги і навіть ненавидить російських окупантів (що природньо, враховуючи напад РФ на саму Грузію у 2008 році), діюча влада намагається виглядати нейтральною, а насправді працює в руслі підтримки Путіна і Росії. Мова про уряд і правлячу партію.

Маємо ще один приклад цього блюзнірства.

Очільник правлячої партії Грузії Іраклій Кобахідзе знову заговорив, що Грузію буцімто «намагаються втягнути у війну» та в цьому контексті сказав, що Росія «має певну перевагу» на полі бою. Тут вже не витримала проєвропейська президент Грузії Саломе Зурабішвілі, яка заявила, що «не може знайти пояснень» такій риториці. 

Про це повідомляє «Новости-Грузия«.

«Ситуація в Україні зараз непроста, ми не можемо передбачити, як далі будуть розвиватися події. Але на даному етапі російська сторона має певну перевагу, і цей інтерес («втягнути Грузію у війну») зріс», — заявив Кобахідзе у телеефірі. 

Аргументуючи свою думку, він заявив, що за останні кілька тижнів Україна не звільнила жоден населений пункт, а російські війська зайшли у близько десятка, та й загалом після 24 лютого РФ вдалося взяти під контроль і утримувати «80% Херсонщини, частину Харківщини і 80% Запорізької області». 

Зазначимо, що й тут Кобахідзе навів неправдиві дані. Росія не контролює по 80% Херсонської і Запорізької областей, а значно менше. Що стосується Харківської області, то вона з минулої осені вільна на 99% (а максимально загарбники контролювали лише 33 її відсотки)

Слова Кобахідзе пролунали у ширшому контексті — про те, що вимоги звільнити експрезидента Михеїла Саакашвілі буцімто є частиною плану втягнути Грузію у війну — щоб «в країні почався безлад, а кінцева мета — «другий фронт». 

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі прокоментувала слова Кобахідзе, зауваживши, що вони «лунають в унісон з наративом Росії». 

«Повідомлення, які вже два дні лунають від правлячої партії, суперечать заявам державних діячів усіх наших країн-партнерів. Я не можу знайти цьому пояснення», — заявила вона. 

Перед тим у правлячій партії неодноразово висловилися за відновлення авіаційного сполучення з Росією та наголошували, що Грузії вкрай невигідно запроваджувати санкції проти РФ. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017 - 19:49
Британские журналисты создали довольно объемный сюжет о детстве Владимира Путина. Они показали питерскую коммуналку, где он вырос, и привели воспоминания очевидцев, которые помнят об увлечении нынешнего президента России ловлей крыс, ...

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...