Голова окупаційного уряду Херсонщини втік до РФ

Керівник окупаційного «уряду» Херсонської області Сергій Єлисєєв повернувся на посаду голови апарату уряду Калінінградської області Російської Федерації. Про це повідомляють засоби масової інформації РФ (дивись скрін).

Можливо, Єлисеєву не подобається бути в зоні досяжності HIMARS чи іншої зброї, якою Збройні сили України регулярно дістають навіть до Генічеська, куди втекла окупаційна адміністрація з Херсона.

Також сьогодні затриманий за підозрою у колабораціонізмі заступник міського голови Херсона Володимир Пепель. Зрадник під час окупації регіону він працював з «командою» посібника країни-агресора Володимира Сальдо. Про це повідомили видання hromadське та Державне бюро розслідувань.

Тим часом, речник Генерального Штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов в останньому зведенні охарактеризував ситуацію на цій ділянці фронту наступним чином:

«На Криворізькому та Херсонському напрямках окупанти ведуть позиційну оборону. Не припиняють артилерійських обстрілів підрозділів українських військ і населених пунктів на правому березі річки Дніпро у тому числі міста Херсон».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Нацдружины жестко зачистили цыганский табор в Голосеевском парке: видео

07.06.2018 - 19:13
В Киеве цыганский табор захватил национальный парк и нападает на его работников Появление таборов ромов вблизи столицы становится настоящим бедствием для окружающей природы. Не так давно представители молодежных организаций фактически ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...