Голова ГУР Буданов розповів про замахи на себе

Голова української розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю The Washington Post розповів про замахи на себе, яких було близько десяти.

За словами начальника ГУР Міноборони, всі спроби замаху почалися з того моменту, коли у серпні 2016 року в окупованому Криму було вбито підполковника Федеральної служби безпеки Росії. Відповідальність за це росіяни поклали нібито на «українських диверсантів».

«Всі замахи на моє життя почалися після цього», – зазначив Буданов. Разом з тим він ні підтвердив, ні спростував свою причетність до цієї операції.

Як розповів голова ГУР, у 2019 році під його машину заклали бомбу, але її завчасно підірвали.

За словами Буданова, загалом різного роду замахів на нього було щонайменше десять. У результаті він став більш обережним і рідко з’являється у публічних місцях. 

«У його кабінеті цілодобово звучить класична музика – можливо, це захист від будь-яких спроб прослухати те, що говорять усередині», – пише видання.

Спецслужби РФ готувалися ліквідувати главу української розвідки Кирила Буданова та міністра оборони Олексія Резнікова, проте СБУ вдалося запобігти замахам. Про це ще в кінці грудня розповів керівник СБУ Василь Малюк в інтерв’ю телеканалу 1+1.

«Вони (росіяни, — ред.) постійно над цим (замахом на главу СБУ, — ред.) працюють. Ми не все розповідатимемо, оскільки вони також навчаються на своїй ганебній практиці. Працюють вони не тільки щодо мене, а щодо багатьох високопосадовців у нашій країні. Відносно нещодавно була підготовка замаху на мого побратима Кирила Буданова та міністра оборони Резнікова», — зазначив він.

За словами Малюка, в Україну було відправлено виконавця, а до цього росіяни ставили «перевірочне завдання» наявній ворожій агентурі в країні з ліквідації одного військовослужбовця. Однак він не сказав, про кого йдеться.

«Було зроблено контроль за скоєння злочину, імітація. Фотовідгуки їм надіслали, за це вже розрахувалися. Потім зрозуміли, що можуть працювати та відправили виконавця для великої справи. Для початку вони платили 100 тисяч доларів, щоб усе це розпочати, а вже під час цього ми їх затримали. Заїжджав він (виконавець, – ред.) через третю країну. Таких історій не одна, їх до 10″, — розповів керівник СБУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео гибели российских военных летчиков в Сирии

10.07.2016 - 00:18
Ну вот, опять. После того, как 8-го июля появилась информация о том, что в Сирии был сбит вертолет Ми-24 (он же по сирийской версии Ми-35), в России стали делать акцент ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015
Как гласит народная водительская мудрость, ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...