Гол Роналду вивів Аль-Наср до плей-оф КАЧ

Кріштіану Роналду допоміг «Аль-Насру» продовжити боротьбу у Кубку арабських чемпіонів. Вчора в Таїфі пройшов матч групового раунду, у якому команда португальця приймала «Замелек» з Єгипту і ледве не вилетіла…

«Аль-Наср» у цьому поєдинку влаштовувала нічия, утім команда португальця мінімально поступалась наприкінці поєдинку.

Все змінилося на 87-й хвилині поєдинку. Кріштіану Роналду зміг змінити долю матчу. Його гол головою після фірмового високого стрибку став рятівним для саудівської команди. Загалом, на його рахунку 2 голи у трьох матчах КАЧ.

Перед цим Аль-Наср розгромив команду з Тунісу «Монастир» у рамках арабської Ліги чемпіонів з рахунком 4:1.

Переможний гол на свій рахунок записав головна зірка аравійського клубу Кріштіану Роналду. Португалець замкнув подачу, пробивши головою на 74-й хвилині. Рахунок став 2:1. Також він прийняв участь у третій результативній атаці — м’яч було забито з добивання після того, як воротар парирував удар Кріштіану.

Додамо, що Роналду забив у своєму 22 сезоні на професійному рівні поспіль.

Як відомо, 30 грудня 2022 року Роналду підписав контракт із клубом із Саудівської Аравії до літа 2025 року. Базовий оклад становитиме 75 млн доларів на рік, а 200 млн він отримає разом з комерційними виплатами та доходами за роль амбасадору.