Гол Мудрика допоміг «Челсі» здолати «Лідс» у Кубку Англії

Челсі пройшов до чвертьфіналу Кубку Англії. Для цього лондонцям довелось перемогти представника Чемпіоншипу (друга за силою ліга в країні) Лідс. Але довелося битися до кінця.

Спочатку команди влаштували гойдалки, по черзі виходячи вперед. Один із голів при цьому забив українець Михайло Мудрик, який вивів «синіх» вперед на 37 хвилині матчу. У підсумку наприкінці гри на табло горіли нічийні 2:2.

Господарі змогли вирвати перемогу лише на останній хвилині основного часу, завдяки голу у виконанні Конора Галлагера. 3:2 — і у чвертьфіналі Челсі очікує зустріч з і ще одним представником Чемпіоншипу Лестером.

Кубок Англії. 1/8 фіналу. 28 лютого

Челсі — Лідс — 3:2

Голи: Джексон, 15, Мудрик, 37, Галлагер, 90 — Джозеф, 8, 59.

Нагадаємо, Мудрик може опинитися у лондонському Арсеналі, який наразі веде боротьбу за чемпіонство із Ліверпулем і Манчестер Сіті. Як стверджують журналісти видання Fichajes, 23-річний вінгер через брак ігрового часу може покинути Стемфорд Бридж. Наразі керівництво Челсі розглядає як оренду, так і повноцінний трансфер гравця.

Утім варіант з продажем на цей час менш ймовірним, оскільки «синім» зараз навряд чи вдасться відбити інвестовані в українця гроші. Повідомляється, що у підписанні Мудрика надалі зацікавлений лондонський Арсенал, який свого часу був близький до його трансферу з Шахтаря. Крім «канонірів» інтерес до Михайла також приписують туринському Ювентусу.

Зазначимо, що Мудрик цього сезону провів 19 матчів за Челсі в АПЛ, в яких забив 3 голи та віддав 2 асисти. Але насправді, майже у всіх поєдинках він або виходив на заміну, або його замінювали. В таких умовах при браку довіри до тебе вкрай важко демонструвати гарні результати.