Глава ОП показав, що залишилося від Мар’їнки

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак показав, що лишилося від Мар’їнки Донецької області внаслідок знищення її російськими фашистами. Оприлюднив відповідне фото.

Місто в Покровському районі зруйновано повністю. Глава ОП наголошує, що Росія має відповісти за зруйновані міста та села України, і йдеться не лише про суд над військовими злочинцями.

«Мар’їнка. Її більше немає. Так виглядають наслідки діяльності терористичної Росії. Вони мало чим відрізняються від ІДІЛ. «Русскій мір». До нього Мар’їнка жила і процвітала.

Якою має бути розплата росіян за Мар’їнку та інші українські міста? За злочини та вбивства? Суд. Санкційний зашморг. Військове знищення на полі бою. Ізоляція. Справедливий перегляд російської історії, включаючи часи Другої світової. Репарація. Демілітаризація. Крах режиму. Ми зробимо це», — запевняє глава Офісу президента.

У цьому місті не залишилося цивільного населення. Про це свідчить також відео, зняте ще 15 січня дроном, та оприлюднене Управлінням стратегічних комунікацій Збройних сил України.

Мар’їнка та околиці — одна з найгарячіших точок на фронті. Окупанти систематично обстрілюють населений пункт та ведуть наступальні дії, намагаючись прорвати оборону ЗСУ.

У Мар’їнці до повномасштабної війни жило близько 9000 осіб. У листопаді українські правоохоронці повідомили, що евакуювали 100% цивільного населення з прифронтового міста.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России провели опрос на тему, «что делать если ваш друг гомо сапиенс?»: видео

02.03.2017 - 20:37
На улицах российских городов появились молодые ребята с видеокамерой и микрофоном. Это интернет-проект под названием «ВПотоке». Они пристают к прохожим с простыми, на первый взгляд,  вопросами. В этот раз пытались ...

Суперострота японского поварского ножа

07.12.2015
Возможно, это – самый острый ...