Глава МЗС Угорщини приїхав до Мінська говорити про Україну

Офіційний Будапешт продовжує зухвалу політику на підтримку вторгнення фашистської Росії в Україну і ведення нею кривавої, нічим неспровокованої війни. Причому, позиція влади Угорщини прикривається цинічними заявами про начебто прагнення миру.

Так, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто сьогодні повідомив у себе в Фейсбук про те, що він прибув з візитом до Мінська.

За його словами Угорщина очікує, що всі члени міжнародного співтовариства якнайшвидше почнуть діяти в інтересах миру і уникати будь-яких кроків, які можуть призвести до продовження або ескалації війни. «Це мирна позиція, яку я буду займати на переговорах у Мінську сьогодні» — заявив Сійярто.

Також права рука прем’єра Орбана в питаннях заподіяння шкоди інтересам України прекрасно усвідомлює, що його вчинок будуть критикувати. Він сам про це говорить, але дає зрозуміти, що йому байдуже.

В принципі, якщо відкинути емоції, то пояснити такі дії угорської влади досить легко. Вона намагається зберегтися як така. Адже при програші Росії в Україні і повалені путінського режиму багато країн зможуть повернути те, що відхопила в них держава-агресор. Мова про Грузію, Молдову, Японію… Крім того, впаде диктатура Лукашенка в Білорусі. І наврядчи утримується при владі Орбан з Сійярто… Надто вже вони пропутінські.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко снялась в президентском видеоролике с переодеванием

28.03.2018 - 11:45
Похоже, Надежду Савченко готовили к роли «звезды». В сети появилось профессионально снятое видео, где она заявляет, что со временем станет кандидатом в президенты Украины. Причем, сценаристы в ролике использовали различные ...

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с ...

Бойцы ВСУ уничтожили вражескую позицию огнем из БРМ: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...