Глава МЗС Німеччини відповіла Медвєдєву візитом у Харків

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок сьогодні здійснила неанонсований візит в Україну. Більше того, побувала за 40 кілометрів від кордону з Росією — в незламному місті Харків, яке майже щодня обстрілюють російсько-фашистські війська. 

Бербок стала першим членом кабінету міністрів Німеччини, який відвідав Східну Україну з початку російського вторгнення.

«Це місто уособлює цілковите шаленство російської наступальної війни в Україні», – сказала вона про Харків.

Анналену Бербок супроводжували міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і посол України у Німеччині Олексій Макеєв.

Нагадаємо, 6 січня на Анналену «наїхав» заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв. Про неї він згадав, реагуючи на реакцію Заходу на пропозицію Путіна щодо різдвяного припинення вогню. Фактично своїм візитом до Харкова Бербок відповіла кремлівському посіпаці Путіна.

Ницість і неадекватність Медвєдєва підкреслило те, що він назвав міністра зовнішніх справ Німеччини Анналену Бербок «малограмотною німкцькою бабкою» (мовчимо, про відсутність вихованності Медведєва, але й по факту Бербок — дуже мила і симпатична жінка. І тим паче набагато розумніша за неадекватного екс-президента РФ). Мабуть, «дідусь» Дімон, який зовсім спився, давно не дивився на себе в дзеркало.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Саудовской Аравии произошел госпереворот с покушением на короля: видео

22.04.2018 - 00:28
В Саудовской Аравии предпринята попытка госпереворота с покушением на короля. В Эр-Рияде покушались на жизнь на короля Салмана ибн Абдул-Азиз Аль Сауда. Как информирует издание Jerusalem Post, очевидцы публикуют в соцсетях ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...