Генштаб повідомив про масштабні удари по Росії

Маємо серйозні успіхи на території ворожої країни. За дві останні ночі Сили оборони України здійснили низку успішних ударів по важливих об’єктах на території фашистської Росії. Були уражені нафтопереробні заводи (НПЗ) та інші цілі, повідомив Генштаб ЗСУ у п’ятницю, 21 червня. Про більшість з них ми писали раніше, але зараз з’явилася повна і офіційна інформація.

Так, в ніч на 20 червня підрозділи ЗСУ та СБУ уразили склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області і нафтобазу Енемська в Республіці Адигея.

Підтверджено, що під час удару по складу пально-мастильних матеріалів в Тамбовській області було пошкоджено як мінімум одну ємність із нафтопродуктами. А в районі нафтобази в Адигеї зафіксовано щонайменше п’ять вибухів. Після цього там почалася пожежа.

У ніч на 21 червня безпілотники атакували Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи.

Також атаки зазнали радіолокаційні станції й центри радіолокаційної розвідки росіян в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. Інформація щодо ураження цілей уточнюється.

Тим часом у Краснодарському краї були уражені місця зберігання й підготовки до застосування Shahed-136, а також навчальні корпуси, пункти управління та зв’язку розрахунків «шахедів».

Внаслідок удару була зафіксована серія вибухів, а також пожежа з подальшою детонацією.

«Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію Росії проти України», – зазначили в Генштабі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019 - 18:49
В России на юго-восточной окраине Москвы загорелся нефтеперерабатывающий завод. Предприятие расположено в микрорайоне Капотня у МКАДа. Власти не подтверждают аварию, уверяя, это таков «технологический процесс», но любительские кадры показывают пламя ...

Древний иранский горд накрыла мощная пылевая буря: видео

18.04.2018
Один из древнейших городов Ирана ...

В Верховной Раде подрались депутаты: видео

23.12.2016
В зале Верховной Рады подралась очередная ...