Генерал Сирський приїхав у Бахмут: бої йдуть на околицях міста

Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав військові частини Сил оборони у Бахмуті та на околицях.

«Противник не полишає спроби прорвати оборону та захопити Бахмут. Командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав військові частини Сил оборони, які захищають місто та підступи до нього.

Основні зусилля російські окупанти зосередили на захопленні Бахмута та його оточенні. Бої ідуть навколо самого міста та на його околицях», — повідомили Сухопутні війська ЗСУ.

Зазначається, що Сирський перевірив стан справ у підпорядкованих підрозділах, заслухав командирів підрозділів щодо проблемних питань, надав допомогу у їх вирішенні та підтримав військовослужбовців. Також він нагородив кращих захисників цінними подарунками.

Нагадаємо, російські фашисти за останні дні наблизились до позицій сил оборони на півночі Бахмута, в районі сіл Берхівка і Ягідне.

А сьогодні на цьому плацдармі було підірвано дамбу великого ставка, щоб затопити певну територію на окилицях міста і таким чином зупинити просування окупантів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смертник взорвал себя на КПП в Грозном (видео)

09.05.2016 - 22:00
В Заводском районе города Грозный (Чечня, Россия) утром 9 мая произошел взрыв на КПП. В  результате инцидента один полицейский погиб, еще трое пострадали. Злоумышленников, организовавших взрыв, было двое. Один их них совершил самоподрыв, второго при такой ...

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...