Генерал Павлюк анонсував контрударні дії ЗСУ

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк заявив, що ситуація на фронті залишається тяжкою, але контрольованою. Україна планує провести цього року контрударні дії. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

За словами Павлюка, росіяни роблять наразі все, щоб максимально окупувати території до виборів президента в Росії. Згідно з перехопленими розмовами, на штурми ворог кидає навіть тих, хто без підготовки прийшов на фронт тиждень-два тому.

«Все робиться для того, щоб перехопити ініціативу. Наша задача — стабілізувати лінію фронту, максимально знищити ворога, максимально зробити перегрупування для виведення частин, які потребують відновлення, створити ударне угрупування та провести цього року контрударні дії. Нам це вдається. Ситуація стабілізується», — заявив командувач Сухопутних військ.

Він додав, що наразі залишилось кілька гарячих напрямків: напрямок Авдіївки; напрямок Часового Яру; напрямок Терни в сторону Лимана.

«Я думаю, що ми найближчим часом стабілізуємо ситуацію і зробимо все, щоб війська перейшли в активні дії та перехопили ініціативу», — зазначив Павлюк.

Нагадаємо, нещодавно головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про новий етап у війні з російськими загарбниками. Він полягає у виснаженні ресурсів країни-агресора.

Після призначення Сирського президент України Зеленський поставив йому низку завдань. Серед іншого він заявив, що кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю. Він вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.

Президент зазначив, що нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабах, а також продумати та побудувати в армії дієву систему ротацій. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад ЗСУ та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появился замок для велосипедов, который открывается по отпечатку пальца (видео)

30.11.2015 - 10:50
В ряду «умных» гаджетов прибыло. Для любителей городских велопоездок появились специальные «умные» замки, но большинство из них требуют наличия смартфона под рукой, особенно в моменты закрытия и открытия. Устройство Grasp Lock, однако, ...

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...